• Anasayfa
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
 • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
 • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sevgili Okuyucular
 dertelere derman medyum ilhami
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim
 WhatsApp medyum ilhami İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Vefk Nedir
vefk nedir
Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.
Derin ve maneviyat nedir
Derin ve maneviyat nedir

Allah'ın veli kulları vardır.  Bu insanların maneviyat ları çok derindir Ayrıca hayattaki insanların manevi hallerini de görebilirler. Maneviyatı Derin hocalar, arasında olan insanlar normal insanların görmediği birçok şeyi görürler ve işitirler.
Türkiye'nin ve dünyanın medyumu

En iyi Medyumlar muskacı ve vefk yazımlarını kalıcı büyüler ile vatandaşların taleplerini en iyi memnuniyeti veren hocaya gidenler en iyi başarı istemektedir. Başarılı medyum adresleri ve medyum fiyatları diyince insanları bir korku sarar fakat Türkiye çevresinde bu işi hakkı ile veren yerler Çok azdır en iyi Medyumları anlamak zor değildir cinci ve ruhculuk ruhani varlıklarla irtibatı olan Havas ilmi uzmanı herkes yapabilir.

Muska nedir
Muska nedir
Muska, bazı hastalıkları, kötülükleri ve nazarı uzaklaştırmak için boyna asılan veya üstte taşınan yazılı kâğıt muskalar, üçgen muskaları, süre, ayet, hadis, tılsımlı sözler, simgeler, yıldız işaretleri, ebced rakamları, ve tılsım yazılımını sadece muska yapan hocalar, muska yazan  hocalar, yazabilmektedir.
Mesai Saatleri
Neden biz

Papaz Büyüsü


                                  PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsü eski çağlardan kalma kilise ve tapınaklarda yapılan dinimize ters düşen büyü çeşitidir. Genel de hayvanların kanları ve derileri tüyleri kemikleri dişleri vs ile Papaz büyüsü yapıldığı gözlenmektedir. Genelinde kanlarla yapılan ve hayvanlar kullanılarak yapılan büyü çeşitlerindendir. Ayrıca adet kanı da kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin; domuz kanı, yağı, derisi, fare kanı, derisi, yılan derisi, kara kedi kanı ve derisi tüyü kullanılmaktadır.  Aybaşı Kanı (adet kanı,hayız kanı)ile yapılan puta tapanlar dönemlerinden kalan en etkili çok tehlikeli büyü çeşitlerinden tekidir. Genellikle Süryani dili ile okunan süryani tılsımlarla ve dualar kullanılarak yapıldığından o dönemlerde sadece papazlar yaptığı için bu isim papaz büyüsü adıyla anılır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk günkü kan ile yapılır.Bir kadın içinde olur veya erkek kendine bağlama maksatlı olur. Evli karı kocadan erkeğe başka bir kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyünün bozulması lazımdır yoksa büyü yapılan kişi çok büyük sorunlar yaşar. Bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk şekillerde yapılma çeşitleride vardır. Genelinde bağlama büyüsü şeklinde yaptırılır ancak başka pek çok amaç için de yapılanlarıda vardır. Bağlama Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Aşk Büyüsü, Kısırlık Büyüsü, Soğutma Büyüsü, ve cinsel soğuma, Yani iki insanı bir birinden ayrılma maksadıyla yapılan papaz büyüsü çeşitlerinden biridir. Kullanılan malzemeler (domuz kanı ve yağı meni, hayz kanı, kişilerin saç teli, el ve ayak tırnakları, fare kanı ve derisi, yılan derisi kara kedi kanı, kurbaga kanı veya gözü gibi şeyler)sonrası bazı işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya konulur. 

Erkek veya kadının tam bir tutku ile kendine bağlanmasını, evli ise eşinne karşı cinsel isteksizlik tiksinti pis kötü koku alma karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılır. Kişi büyünün etkisiyle sanki büyü yapanın kumandasına girer ve istediği gibi yönetebilecek hale gelir. Sevmediğ halde sevdiğini zanneder bu büyü sebebinden büyüyü yapan kişi bırakmadıkça büyülü kişide onu terkedemez ve her zaman peşindedir büyünün amacıda budur ve bu niyetle  yapılır. Büyünün etkisine giren kişi kendindeki bu hisleri nasıl bu kadar çok aşırı sevgi bağlanma gözünün başka bir şey görmediğini fark edemez ve her şey normal görünür büyülü kişiye. Bunlara çeşitli örneklerde dahildir. Bu büyüyü islam dininin asla kabul etmediği bir büyü çeşididir bu tür büyüyü yapanda, yaptıran da günahların en büyüğüne girmektedir. 

Papaz büyüsü bozma konusunda siz değerli okuyucularıma 20 yıllık meslek hayatım boyunca yardımcı olmaktan gurur duydum. Her türlü büyünün bozulması hak din islamın kitabı Kur'an'ı Kerimde bulunmaktadır. Bu gibi büyülerin yasaklandığı en çok bilineni Bakara 102 de anlatılmaktadır ve uzak durmamız istenmiştir Bu gibi büyülere maruz kalmış kişiler bana ulaşabilirler. Saygılarımla...Süleyman'ın egemenliği konusunda onlar şeytanların (uydurup kulaklarına) okuduklarına tabi oldular. Halbuki Süleyman (büyü yaparak) Allah'ı inkar etmedi ama şeytanlar inkar edip kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil'de iki meleğe Hârût ile Mârût'a indirilenleri (bildirilenleri) öğretiyorlardı. Halbuki o ikisi Biz ancak imtihan için gönderildik yanlış yapıp küfre girmeyin' demeden kimseye bir şey öğretmiyorlardı. Onlar o ikisinden kişiyi eşinden ayırmada kullanacakları şeyi öğreniyorlardı ancak onlar Allah izin vermedikçe öğrendikleri ile kimseye zarar verebilecek değillerdir. Onlar, kendilerine zarar vereni fayda vermeyeni öğreniyorlar. Ayrıca onu (sihri) bedel ödeyerek alan ve uygulatanların ahirette hiçbir nasiplerinin olmayacağını da çok iyi biliyorlar. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötü keşke bunu bilseler. 2/102.

Papaz büyüsü genelde elde edilemeyen kişileri (Kadın - Erkek) elde etmek maksadı ile yapılan bir büyü çeşididir. Halk arasında olan inanışa göre papaz, papazların yaptığına inanılmaktadır. Teknolojinin ve bilgi paylaşımının doğru veya yanlış burası tartışılır bir nokta bir amacı olan herkes papaz büyüsü yapmak gayretindedir. Ancak yanlış sonuçlar doğurabilir veya hiç fayda da etmeyebilir böyle büyüler çok tehlikelidir.

 • Papaz Büyüsü Yapan Kiliseler
 • Papaz Büyüsü Belirtileri
 • Papaz Büyüsü Yaptıranlar 
 • Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur 
 • Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır 
 • Papaz Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer 
 • Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır 
 • Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar 
 • Papaz Büyüsü 
 • Papaz Büyüsü Yapanlar 
 • Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar 
 • Papaz Büyüsü Yapanlar 
 • Papaz Büyüsü Yapan Yerler 
 • Papaz Büyüsü Yapan Hocalar 
 • Papaz Büyüsü Yapan Kiliseler 
 • Papaz Büyüsü Yapanlar 
 • Papaz Hocalar 
 • Papaz Telefonları