• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca
  • https://www.youtube.com/channel/UCdG2F388_bxUEBs0GyBiW9w

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 - 19:00 PAZAR TATİL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bize Ulaşın
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim

Whatsapp İletişim 

0539 307 20 99 

Vefk Nedir


Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.

En Başarılı Medyum
Derin ve maneviyat nedir


En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

Türkiye'nin en iyi medyumu


Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar büyü çeşitleri aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ve koruma büyüsü.Büyü belirtileri Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir.Sosyal Ağlarda Büyüler kaç günde yapılır, Kalıcı Büyüler, Büyüler ne kadar sürede etki eder,  büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar, Diye aramalar yapılmaktadır.

 

 

 

 

Ünlü Medyum Nedir

Ünlü medyum demek herkes tarafından tanınan, bilinen Ün salmış olan, şöhretli, meşhur, şanlı, bulunan, tavsiye edilen, güvenilir, ermeni, garantili, namlı, başarılı, gerçek, uzman, profesyonel, bilgili,  tecrübeli, üstad, güven veren, namdar, demektir.

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine medyum arıyorum denildiginde gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir. En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Türkiyede en çok tavsiye edilen medyumlar içindedir. Kalıcı çözümler yapan  ünlü hocalar ve en iyi medyumdur.

Neden biz

BRANŞLARIM 

VEFK İLMİ, YILDIZNAME İLMİ, BÜYÜ SİHİR İLMİ, TILSIM İLMİ, HAVAS İLMİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, MUSKA İLMİ, NAZAR İLMİ, RUKYE İLMİ,REMİL İLMİ,EBCED İLMİ, HÜDDAM İLMİ,YILDIZ UYUMU YÜKSELTME,BÜYÜ SİHİR ÇÖZME,GİDENİ GERİ DÖNDÜRMEBAĞLAMA İLMİ,AŞK İLMİ,SEVGİ İLMİ,GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, , CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI VB. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır.

 

Falcı nedir

Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı, yıldızname gibi birçok fal çeşidi bulunur. 

72 Saate sonuçlu eş ve sevgili geri getirme büyüsü nedir

 

Aşk ve sevgi büyüleri arasında CANBAR büyüsü en etkili aşk büyüsü olmaktadır.

Çeşitli sebepler ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır..CANBAR büyüsünün genelde kullanılan malzemesi ceylan derisi üzerine özel mürekkep ile yazılarak yapılırdı lakin günümüzde yapım usulü değişiklik göstermektedir ve bu büyünün etkisinin en önemli tesiri bu çalışmayı yapan hocanın ilim ve maneviyatıdır... Bu büyüyü herkes yapamaz ve bozamaz..Ben Medyum İlhami hoca olarak kendimi CANBAR büyüsünde kanıtlamış bir ilim adamıyım.Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği CANBAR büyüsü gerçekten etkili bir aşık etme büyüsüdür.

sadece 72 Saate Yani 3 günde sonuç vererek giden sevgiliyi geri getirmiş

ve bunu resmi yorumlarımda görebilirsiniz ve bu kısa sürede olumlu sonuç alarak medyum ilhami adını Dünyanın her yerine duyurdum.

Bu 3 günde geri getirmeyi tabi ki sadece CANBAR büyüsü ile yapmadım artı olarak özel çalışmada kullandım tercih sizin ister3 günde döndürelim isterseniz canbar büyüsünün sonuç tarihi ile..

 

NORMALDA CANBAR BÜYÜSÜ SONUCU KAC GÜNDÜR?

Bu büyünün sonuç alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişmektedir çünkü kişiye özel işlem yapılmaktadır.Canbar aşk büyüsünde en önemli husus bunu yaptıran insanların acaba sonuç Alırmıyım diyerek kaygıya düşmeleri bu büyünün tesirini azaltmaktadır. Bu nedenle özellikle canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin bu vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor.Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum bunu size mutlaka söyler.Her insan âşık olup bir kişiyi sevmiştir, her insan sevdiği kişinin, de ona aşık olmasını ister.

 

CANBAR BÜYÜSÜ NASIL TUTAR

Canbar büyüsü yaptırdığınız kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görür. Onu görmeden, sesini duymadan duramaz. Duvara baksa o yere baksa o nereye baksa onu görür. Hatta bir kişiyle konuşurken bile Canbar büyü yapanı kişiyi düşünür onun aşkı için çıldıracak dereceye gelir.Canbar büyüsü yapılan kişide ne şekiller olur Bir an önce ayrıldığı kişiye gider barışır, onsuz yapamaz. Onun için kendine zarar verebilir ta ki sevdiğine kavuşuncaya kadar bu sıkıntıları devam eder hatta başka sevdiği, de varsa ondan soğur ayrılır.

  

CANBAR BÜYÜSÜ SONUÇLARI NELERDİR

Canbar büyüsü yaptırılan kişi, etkisinden çıkamaz. Saatlerce sizinle konuşmak ister Sesini duyunca biraz ferahlar Canbar büyüsü yapılan kişi etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arar ve barışır, duygusallaşır, bütün kinleri beyninden silinir ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkamaz.

  

CANBAR BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILIR

Bu büyü çeşidi genelde severek ayrılmış aşıklar, sebepsiz ayrılan aşıklar, aileler yüzünden ayrılmış aşıklar, birden ne olduğunu anlamadan her gün tartışan aşıklar, evliliği mutlu giderken bir anda sebepsiz tartışmalarla sürekli tartışan aşıklar ve bu durumuma benzer bir çok ayrılık sinyali veren durumlarda canbar büyüsü çok etkilidir.Canbar büyüsü şuanda kadar etkisi en hızlı alınan büyü türüdür. Bu sebeple canbar büyüsünün doğru bir hoca tarafından yapılması çok önemlidir.

 

Tags:

 

aşk büyüleri,

 

geri döndürme duası,

 

sevgiliyi geri döndürme duası,

 

geri döndürme büyüsü,

 

geri getirme büyüsü

 

bağlama büyüsü,

 

aşk büyüsü,

 

etkili aşk büyüsü,

 

aşık etme duası,