• Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sevgili Okuyucular
 dertelere derman medyum ilhami
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim
 WhatsApp medyum ilhami İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Vefk Nedir
vefk nedir
Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.
Derin ve maneviyat nedir
Derin ve maneviyat nedir

Allah'ın veli kulları vardır.  Bu insanların maneviyat ları çok derindir Ayrıca hayattaki insanların manevi hallerini de görebilirler. Maneviyatı Derin hocalar, arasında olan insanlar normal insanların görmediği birçok şeyi görürler ve işitirler.
Türkiye'nin ve dünyanın medyumu

En iyi Medyumlar muskacı ve vefk yazımlarını kalıcı büyüler ile vatandaşların taleplerini en iyi memnuniyeti veren hocaya gidenler en iyi başarı istemektedir. Başarılı medyum adresleri ve medyum fiyatları diyince insanları bir korku sarar fakat Türkiye çevresinde bu işi hakkı ile veren yerler Çok azdır en iyi Medyumları anlamak zor değildir cinci ve ruhculuk ruhani varlıklarla irtibatı olan Havas ilmi uzmanı herkes yapabilir.

Muska nedir
Muska nedir
Muska, bazı hastalıkları, kötülükleri ve nazarı uzaklaştırmak için boyna asılan veya üstte taşınan yazılı kâğıt muskalar, üçgen muskaları, süre, ayet, hadis, tılsımlı sözler, simgeler, yıldız işaretleri, ebced rakamları, ve tılsım yazılımını sadece muska yapan hocalar, muska yazan  hocalar, yazabilmektedir.
Mesai Saatleri
Neden biz

72 Saate sonuçlu eş ve sevgili geri getirme büyüsü nedir

 

Aşk ve sevgi büyüleri arasında CANBAR büyüsü en etkili aşk büyüsü olmaktadır.

Çeşitli sebepler ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır..CANBAR büyüsünün genelde kullanılan malzemesi ceylan derisi üzerine özel mürekkep ile yazılarak yapılırdı lakin günümüzde yapım usulü değişiklik göstermektedir ve bu büyünün etkisinin en önemli tesiri bu çalışmayı yapan hocanın ilim ve maneviyatıdır... Bu büyüyü herkes yapamaz ve bozamaz..Ben Medyum İlhami hoca olarak kendimi CANBAR büyüsünde kanıtlamış bir ilim adamıyım.Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği CANBAR büyüsü gerçekten etkili bir aşık etme büyüsüdür.

sadece 72 Saate Yani 3 günde sonuç vererek giden sevgiliyi geri getirmiş

ve bunu resmi yorumlarımda görebilirsiniz ve bu kısa sürede olumlu sonuç alarak medyum ilhami adını Dünyanın her yerine duyurdum.

Bu 3 günde geri getirmeyi tabi ki sadece CANBAR büyüsü ile yapmadım artı olarak özel çalışmada kullandım tercih sizin ister3 günde döndürelim isterseniz canbar büyüsünün sonuç tarihi ile..

 

NORMALDA CANBAR BÜYÜSÜ SONUCU KAC GÜNDÜR?

Bu büyünün sonuç alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişmektedir çünkü kişiye özel işlem yapılmaktadır.Canbar aşk büyüsünde en önemli husus bunu yaptıran insanların acaba sonuç Alırmıyım diyerek kaygıya düşmeleri bu büyünün tesirini azaltmaktadır. Bu nedenle özellikle canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin bu vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor.Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum bunu size mutlaka söyler.Her insan âşık olup bir kişiyi sevmiştir, her insan sevdiği kişinin, de ona aşık olmasını ister.

 

CANBAR BÜYÜSÜ NASIL TUTAR

Canbar büyüsü yaptırdığınız kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görür. Onu görmeden, sesini duymadan duramaz. Duvara baksa o yere baksa o nereye baksa onu görür. Hatta bir kişiyle konuşurken bile Canbar büyü yapanı kişiyi düşünür onun aşkı için çıldıracak dereceye gelir.Canbar büyüsü yapılan kişide ne şekiller olur Bir an önce ayrıldığı kişiye gider barışır, onsuz yapamaz. Onun için kendine zarar verebilir ta ki sevdiğine kavuşuncaya kadar bu sıkıntıları devam eder hatta başka sevdiği, de varsa ondan soğur ayrılır.

  

CANBAR BÜYÜSÜ SONUÇLARI NELERDİR

Canbar büyüsü yaptırılan kişi, etkisinden çıkamaz. Saatlerce sizinle konuşmak ister Sesini duyunca biraz ferahlar Canbar büyüsü yapılan kişi etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arar ve barışır, duygusallaşır, bütün kinleri beyninden silinir ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkamaz.

  

CANBAR BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILIR

Bu büyü çeşidi genelde severek ayrılmış aşıklar, sebepsiz ayrılan aşıklar, aileler yüzünden ayrılmış aşıklar, birden ne olduğunu anlamadan her gün tartışan aşıklar, evliliği mutlu giderken bir anda sebepsiz tartışmalarla sürekli tartışan aşıklar ve bu durumuma benzer bir çok ayrılık sinyali veren durumlarda canbar büyüsü çok etkilidir.Canbar büyüsü şuanda kadar etkisi en hızlı alınan büyü türüdür. Bu sebeple canbar büyüsünün doğru bir hoca tarafından yapılması çok önemlidir.

 

Tags:

 

aşk büyüleri,

 

geri döndürme duası,

 

sevgiliyi geri döndürme duası,

 

geri döndürme büyüsü,

 

geri getirme büyüsü

 

bağlama büyüsü,

 

aşk büyüsü,

 

etkili aşk büyüsü,

 

aşık etme duası,