• Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bize Ulaşın
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim

Whatsapp İletişim 

0539 307 20 99 

Vefk Nedir


Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.

En Başarılı Medyum
Derin ve maneviyat nedir


En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

Türkiye'nin en iyi medyumu


Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 22 yılllık deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir. En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. 

Neden biz

Norveç


Norveç Medyum

Norveç medyum denildiğinde akla gelen ilk isim medyum İlhami hocadir. İlhami hoca yaptığı işlemlerle Norveç halkına yaptığı ilimle çare ve derman olmuştur. Norveç ye yaşayan Türk vatandaşlarının sorunlarınada çare olan İlhami hoca ister yurtdışından bilgiler le yapılan işlemler sonuçlariyla yüzü gulen Norveç halkı ister İlhami beyi Türkiye'ye ziyaret etme şansına sahiptir hayata en sekilde devam etmek için aramabiz yeterli 

Norveç hakkında bilgi
Norveç; dağları, Norveç kuzey ışıkları, doğası ve fiyortlarının sunduğu muhteşem manzara dışında yaşam standartları açısından da çok iyi bir  ülkedir. Norveç halkı çare bulamadıkları sıkıntılarına medyum İlhami hocadan destek alarak kurtulmaktadır. Karşılıksız sevenler için aşk büyüsü, ayrılan eş ve sevgiler için bağlama büyüsü yaparak bir çok yuva yi kurtararak sevenlerine kavuşturarak İlhami hoca adından çok söz ettirmektedir.

Norveç Ayrıca dünyada kişi baş na en fazla kitap satın alınan ülkedir. Norveç başkenti oslodur. Resmi dil olan Norveççe, Bokmal ve Nynorsk adı verilen iki yazı dilinden oluşmaktadır.

Norveç Para birimi olarak Norveç kronu kullanılmaktadır.

Norveç bazı ülkeleri

Oslo, Bryggen, Leknes, Lavangen, Bergen, Trondheim

Norveçvize isteyen ülkeler arasındadır, gitmeden önce vize başvurunuzu yapmış ve Norveç’e vize almış olmanız gerekmektedir.

  • Norveç medyum
  • Norveç medyumlar
  • norveç medyum tel
  • norveç en iyi medyum