• Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sevgili Okuyucular
 dertelere derman medyum ilhami
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim
 WhatsApp medyum ilhami İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Vefk Nedir
vefk nedir
Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.
Derin ve maneviyat nedir
Derin ve maneviyat nedir

Allah'ın veli kulları vardır.  Bu insanların maneviyat ları çok derindir Ayrıca hayattaki insanların manevi hallerini de görebilirler. Maneviyatı Derin hocalar, arasında olan insanlar normal insanların görmediği birçok şeyi görürler ve işitirler.
Türkiye'nin ve dünyanın medyumu

En iyi Medyumlar muskacı ve vefk yazımlarını kalıcı büyüler ile vatandaşların taleplerini en iyi memnuniyeti veren hocaya gidenler en iyi başarı istemektedir. Başarılı medyum adresleri ve medyum fiyatları diyince insanları bir korku sarar fakat Türkiye çevresinde bu işi hakkı ile veren yerler Çok azdır en iyi Medyumları anlamak zor değildir cinci ve ruhculuk ruhani varlıklarla irtibatı olan Havas ilmi uzmanı herkes yapabilir.

Muska nedir
Muska nedir
Muska, bazı hastalıkları, kötülükleri ve nazarı uzaklaştırmak için boyna asılan veya üstte taşınan yazılı kâğıt muskalar, üçgen muskaları, süre, ayet, hadis, tılsımlı sözler, simgeler, yıldız işaretleri, ebced rakamları, ve tılsım yazılımını sadece muska yapan hocalar, muska yazan  hocalar, yazabilmektedir.
Mesai Saatleri
Neden biz

Anasayfa

MEDYUM İLHAMİ HOCA KİMDİR

 

Medyum ilhami hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. 22 yılllık deneyimle birçok kişinin ilişkilerini kurtarmış ve vesile olmuştur. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz medyum ilhami hoca ile hayatınıza yön verebilirsiniz. Biten aşkınızı tekrar tazeleyen, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürebilen hocadır. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlar Medyum İlhami Hoca ile Her şey ilk gün kü gibi olur. 

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. 


Amacımız Türkiye ye Ve yurt dışına dünyanın her yerine bize verilen manevi gücün vazifesi olarak hizmet vermek. 

 

Günümüz de her insanın bir derdi sıkıntısı var dır. Bana verilmiş olan bu manevi gücü sizlerin derdini Kendi derdim gibi görüp yardım etmek için burdayım. Hepinizi kendi ailemden bir birey gibi kardeşim gibi görür titizlikle işlemlerinize bakarım 22 yıldır aralıksız sizlere yardım etmeyi bu manevi gücü sizin için kullanmayı kendime vazife bildim

 


ÇALIŞMALARIMIZ 


Medyum İlhami Hoca 22 yılllık medyumluk tecrübesi ile havas ve hüddam uzmanlıgı ile Türkiye ve Yurtdışı bir çok yerine en iyi hizmetleri vermektedir. 

ÇALIŞMALARIMIZ  ARASINDA

 
Giden eş ve sevgilinin geri getirilmesi,
Büyü çözme ve bozma,
Aşık etme çalışmaları,
Sevgiliyi kendine bağlatma,
Evliliğe İkna etme Çalışmaları,
Saplantılı kişileri soğutma, 
İş ve Aşk kısmeti açma,
Yıldız uyumsuzluklarına yıldız yükseltme,
uzmanlık alanı olan bir çok alanda hizmet alabilirsiniz. 
 
İlmimdeki başarının sırrını ve bu kadar nasıl çabuk olumlu sonuçlar aldığı mı hiç düşündünüz mü??
 
 
Yorumlar
_______

Sizden Gelen

Gerçek Yorumlar 

 


 

BÜTÜN YORUMLARI

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZİster bize formu doldurarak mail atabilir yada iletişim numarasını arayabilir yada WhatsApp Yazabilirsiniz 

Yaptırmak istediginiz işlem nedir

 
 
 
 
Resmi olarak Musevilik ve Hıristiyanlıkta büyü yasaklanmış bir uygulamadır. İsa'nın doğumu sırasında gökteki belirtileri yorumlayan üç kâhin hikâyesindeki kişilerin ise Zerdüşti astrologlar veya büyücüler olduğuna inanılmaktadır.
... 10 ...