• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=±905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca
  • https://www.youtube.com/channel/UCdG2F388_bxUEBs0GyBiW9w

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 - 19:00 PAZAR TATİL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bize Ulaşın
Video

Medyum İlhami Hoca Şaşırtmaya Devam EdiyorUmutsuzların Umudu Olan Medyum İlhami Hoca

WhatsApp İletişim

Whatsapp İletişim 

0539 307 20 99 

Vefk Nedir


Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır (Eğer harflerden ya da kelimelerde oluşmuş bir vefk ise kelimelerin ya da harflerin ebced hesabıyla toplamlarının birbirine eşit olması gerekir) dini terminolojide ise vefk, tesirli dua demektir.

En Başarılı Medyum
Derin ve maneviyat nedir


En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

Türkiye'nin en iyi medyumu


Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar büyü çeşitleri aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ve koruma büyüsü.Büyü belirtileri Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir.Sosyal Ağlarda Büyüler kaç günde yapılır, Kalıcı Büyüler, Büyüler ne kadar sürede etki eder,  büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar, Diye aramalar yapılmaktadır.

 

 

 

 

Ünlü Medyum Nedir

Ünlü medyum demek herkes tarafından tanınan, bilinen Ün salmış olan, şöhretli, meşhur, şanlı, bulunan, tavsiye edilen, güvenilir, ermeni, garantili, namlı, başarılı, gerçek, uzman, profesyonel, bilgili,  tecrübeli, üstad, güven veren, namdar, demektir.

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine medyum arıyorum denildiginde gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir. En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Türkiyede en çok tavsiye edilen medyumlar içindedir. Kalıcı çözümler yapan  ünlü hocalar ve en iyi medyumdur.

Neden biz

BRANŞLARIM 

VEFK İLMİ, YILDIZNAME İLMİ, BÜYÜ SİHİR İLMİ, TILSIM İLMİ, HAVAS İLMİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, MUSKA İLMİ, NAZAR İLMİ, RUKYE İLMİ,REMİL İLMİ,EBCED İLMİ, HÜDDAM İLMİ,YILDIZ UYUMU YÜKSELTME,BÜYÜ SİHİR ÇÖZME,GİDENİ GERİ DÖNDÜRMEBAĞLAMA İLMİ,AŞK İLMİ,SEVGİ İLMİ,GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, , CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI VB. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır.

 

Falcı nedir

Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı, yıldızname gibi birçok fal çeşidi bulunur. 

Anasayfa

MEDYUM İLHAMİ HOCA KİMDİR

Medyum İlhami hoca her alanda yardım alabileceğiniz, 1998 Bu yana  Kendini kanıtlamış ve her alanda kendini ispatlamış Profesyonel hocalar arasındadır. Medyum İlhami hoca geçmişten bugüne tecrübesiyle ve kendine özel çalışma metotları ile doğru zamanda doğru işlemleri kullanarak çalışmalarını yapmaktadır. Yaptığı bütün çalışmalar kişiye özel olduğundan yüksek başarı potansiyeline sahip nadir medyumlardandır.

 

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz.  


Amacımız Türkiye ye Ve yurt dışına dünyanın her yerine bize verilen manevi gücün vazifesi olarak hizmet vermek. 

 

Güvenilir medyum

Güvenilir medyum nasıl anlaşılır en güvenilir medyum kimdir diye soranlara güvenilir hizmet veren medyumların referansları olmasıdır. Sizde yorumlarımızı okuyup kararı siz verin. Türkiye deki en iyi medyumlar ve türkiye'nin en iyi medyumu denildiginde güvenilir medyum isimleri en iyi büyücüler sıralaması na giren en etkili medyum hocalar arasına girmektedir. Medyum arıyorum denince ilk akla gelen medyumdur.

 

Günümüz de her insanın bir derdi sıkıntısı vardır. İlhami hocaya verilmiş olan bu manevi gücü sizlerin derdini Kendi derdi gibi görüp yardım etmek için burdadır . Hepinizi kendi ailesinden bir birey gibi kardeşi gibi görür titizlikle işlemlerinize bakar. 1998'den bu yana aralıksız sizlere yardım etmeyi bu manevi gücü sizin için kullanmayı kendine vazife bilmiştir.

 


ÇALIŞMALARIMIZ 


Medyum İlhami Hoca 1998 Bu yana medyumluk tecrübesi ile havas ve hüddam uzmanlıgı ile Türkiye ve Yurtdışının bir çok yerine en iyi hizmetleri vermektedir. 

 

ÇALIŞMALARIMIZ  ARASINDA

 

Giden Eş Ve Sevgili Birleştirme Çalışmaları,
Negatif Enerji Ve Blokaj Arındırma Çalışmaları,
Aşık Etme Çalışmaları,
Sevgiliyi Kendine Bağlama Çalışmaları,
Evliliğe İkna Etme Çalışmaları,
Saplantılı Kişileri Soğutma Çalışmaları,
İş ve Aşk kısmeti Açma Çalışmaları,
Yıldız Uyumsuzluklarına Yıldız Yükseltme Çalışmaları
Uzmanlık Alanı Olan Bir Çok Alanda Hizmet Alabilirsiniz.

 

İlmimdeki Başarının Sırrını Ve Bu Kadar Nasıl Çabuk Olumlu Sonuçlar Aldığı Mı Hiç Düşündünüz Mü??

 
 

Doğru medyum yorumları

_______

Sizden Gelen

Gerçek Yorumlar 

 
İster Bize Formu Doldurarak Mail Atabilir Yada İletişim Numarasını Arayabilir Yada WhatsApp Yazabilirsiniz 

TEKLİF AL

 
 
 
 
 
 
 2  ...